Ga naar de inhoud
Logo talent123 interim professionals
  • Home
  • Interim opdrachten
    • Inschrijven
    • Vacature alert
    • DBA-Checklist
  • Over Ons
    • Team
    • Werken bij
  • Professionals
    • Motivatiebrief schrijven
    • CV opstellen
    • Dienstverlening voor Interim Professionals
  • Opdrachtgevers
    • DBA-Checklist
  • Nieuwsberichten
  • Contact
  • Home
  • Interim opdrachten
    • Inschrijven
    • Vacature alert
    • DBA-Checklist
  • Over Ons
    • Team
    • Werken bij
  • Professionals
    • Motivatiebrief schrijven
    • CV opstellen
    • Dienstverlening voor Interim Professionals
  • Opdrachtgevers
    • DBA-Checklist
  • Nieuwsberichten
  • Contact
  • Terug naar overzicht
Vacature alert

Interim communicatieadviseur projecten – Gemeente Barneveld

interim communicatieadviseur projecten
Foto van Lisette Bergman

Lisette Bergman

  • 3 november 2026
  • Branche
  • Functiegroep
  • Dienstverband
  • Standplaats
  • Inzet
  • Tarief Min.
  • Tarief Max.
  • Startdatum
  • Duur
  • Reageren voor
  • Je hebt nog
  • Overheid
  • Advies & Woordvoering
  • Interim (ZZP) of Tijdelijk loondienst
  • Gemeente Barneveld
  • Gem. 36 uur per week
  • €88
  • €88
  • 2026-12-01
  • 7 maanden met optie tot verlenging
  • 2026-11-12
dagen en
uur
Deze opdracht is gesloten
  • Overheid
  • Advies & Woordvoering
  • Interim (ZZP) of Tijdelijk loondienst
  • Gemeente Barneveld
  • Gem. 36 uur per week
  • Min. €88
  • Max. €88
  • Start 2026-12-01
  • Duur 7 maanden met optie tot verlenging
  • Reageren voor 2026-11-12
dagen en
uur
Deze opdracht is gesloten

Opdrachtomschrijving

  • Aanleiding: Een gemeentelijke organisatie in Gelderland wil voor vier tijdelijke communicatievraagstukken concrete producten en adviezen laten realiseren. De projecten zijn afgebakend en vervangen geen reguliere functie of structurele werkzaamheden.
  • Bedoeling: Vier communicatieprojecten opleveren met toegankelijke, toepasbare en overdraagbare communicatieproducten en adviezen.
  • Persoonlijkheid x vaardigheid: Je combineert zelfstandig en resultaatgericht werken met ervaring in doelgroepgerichte, visuele en toegankelijke overheidscommunicatie. Je analyseert communicatievraagstukken en vertaalt deze praktisch naar concrete producten.

Organisatie

Je werkt voor een gemeentelijke organisatie in Gelderland die haar dienstverlening, communicatie en informatievoorziening richting inwoners en andere belanghebbenden verder verbetert. De opdracht bestaat uit tijdelijke, afgebakende communicatieprojecten met een duidelijk begin- en eindpunt.

Interim Communicatieadviseur Projecten

Als Interim Communicatieadviseur Projecten realiseer je zelfstandig vier communicatieprojecten op het gebied van gemeentenieuws, het Wmo-proces, subsidie-informatie en een campagne voor ouders en opvoeders. Je zet specifieke expertise in communicatieadvies, doelgroepcommunicatie, campagnes, contentontwikkeling en toegankelijke overheidscommunicatie in om per project de afgesproken producten op te leveren.

Je bepaalt zelf de aanpak, planning en uitvoering. De opdrachtgever beoordeelt de opgeleverde resultaten en geeft geen inhoudelijke aanwijzingen over de wijze van uitvoering. Je maakt geen onderdeel uit van de organisatie en wordt niet als medewerker aangestuurd.

De uitvoering moet zo worden georganiseerd dat geen arbeidsovereenkomst of fictieve dienstbetrekking met de opdrachtgever ontstaat. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de juiste kwalificatie van de arbeidsrelatie en onderbouwt bij inschrijving hoe aan deze uitvoeringsvoorwaarde wordt voldaan. De feitelijke uitvoering is daarbij bepalend.

Verantwoordelijkheden en resultaten

  • Content voor gemeentenieuws: de huidige gemeentenieuwsvoorziening voor het aandachtsgebied samenleving analyseren, verbetervoorstellen opstellen, een nieuw format uitwerken, concrete communicatierichtlijnen opleveren en wekelijkse content realiseren;
  • Beeldbrief en visuele klantreis Wmo: de huidige communicatie en klantvragen analyseren, een visuele klantreis uitwerken, een beeldbrief ontwikkelen en concrete communicatiemiddelen maken die bij de doelgroep passen;
  • Websitestructuur subsidies: een nieuwe webstructuur en een structuurvoorstel voor subsidie-informatie uitwerken, een stroomschema voor subsidieaanvragen ontwikkelen en adviseren over toegankelijkheid en gebruiksvriendelijkheid;
  • Campagne normaliseren en opvoeden: voor aanstaande ouders, ouders en opvoeders een campagneconcept, doelgroepanalyse, kernboodschap, communicatiestrategie, middelenmix en campagnevoorstel ontwikkelen en de communicatiemiddelen uitwerken;
  • Eindresultaat: de afgesproken communicatieproducten en adviezen inhoudelijk en visueel opleveren, zodat concrete communicatiemiddelen beschikbaar zijn en de adviezen overdraagbaar en uitvoerbaar zijn binnen de organisatie. De projecten zijn binnen de afgesproken looptijd afgerond.

Functie-eisen

 Let op: Dit zijn harde eisen voor de opdrachtgever 

  • De functie betreft 32 – 36 uur per week;
  • Gesprekken op donderdag 19 november 2026; 
  • Zonder overheidservaring heeft het wel zin om te reageren;
  • Afgeronde hbo- of wo-opleiding in de richting communicatie, media, journalistiek of vergelijkbaar;
  • Minimaal 5 jaar werkervaring als communicatieadviseur binnen een overheids- of maatschappelijke organisatie;
  • Ervaring met projectmatige communicatieopdrachten en het zelfstandig opleveren van communicatieproducten;
  • Ervaring met doelgroepgerichte communicatie en/of toegankelijke overheidscommunicatie;
  • Ervaring met campagnes, communicatieadvies en contentontwikkeling;
  • Beschikbaar gedurende de looptijd van de opdracht tot en met 30 juni 2027, inclusief eventuele verlengingen.

Wensen

Licht iedere wens in het cv duidelijk toe aan de hand van minimaal één concreet voorbeeld en/of referentieproject.

  • Werkervaring met projectmatige communicatieadviesopdrachten binnen een overheidsorganisatie;
  • Werkervaring met visuele communicatie, klantreizen en toegankelijke communicatie;
  • Werkervaring met campagneontwikkeling en doelgroepgerichte communicatie;
  • Werkervaring met digitale communicatie en websitestructuren.

Competenties

  • Creatief en analytisch;
  • Zelfstandig opererend;
  • Resultaatgericht;
  • Communicatief sterk;
  • Omgevingsbewust;
  • Organisatiesensitief;
  • Praktisch en uitvoeringsgericht.

Aanleveren

Let op: Onderstaande punten zijn vereist

  • Op de opdracht afgestemd cv opgesteld in het Nederlands, format Word, max. 5 A4tjes;
  • Geef een korte motivatie voor deze opdracht (max. 1 A4tje);
  • 2 referenties met contactgegevens (In geval van een intakegesprek worden deze soms geraadpleegd door de opdrachtgever).

Aangezien de functie eisen knock-out criteria zijn, en de functiewensen de gunningscriteria zijn, dient jouw aansluiting hierop dan ook goed afleesbaar in je cv te zijn opgenomen.

Sollicitatie

Succes = persoonlijkheid x vaardigheid

Raakt deze opdracht je passie, sluit deze goed aan bij je overheidservaring? Reageer dan direct via onderstaande knop. 

  • Je ontvangt binnen 24 uur een ontvangstbevestiging en binnen 3 dagen na sluitingstermijn/beoordeling altijd een beargumenteerde terugkoppeling.
  • Heb je tussendoor vragen dan kun je bij de contactpersoon terecht voor meer informatie b.v. over wie de eindklant is en over de opdrachtovereenkomst. Tevens kunnen we je transparant adviseren over de tariefstelling.

Niet alle interim opdrachten staan op de website. Staat je interim opdracht er niet bij? Schrijf je dan vrijblijvend bij ons in en ontvang opdrachten op maat.

Waarom Talent123?

Talent123 is een familiebedrijf en bemiddelt voor tijdelijke vacatures en interim opdrachten binnen de overheid voor verander- en/of ontwikkelopdrachten. Wij werken samen met ZZP’ers en sollicitanten die openstaan voor een detachering bij de overheid. Talent123 doet alleen rechtstreeks zaken met opdrachtgevers en streeft naar bestendige toekomstvaste relaties met opdrachtgevers en professionals. Daarnaast is Talent123 een bureau dat zich als ‘nicheplayer’ 100% richt op interim opdrachten bij de overheid en mensgericht te werk gaat.

Onze kernwaarden zijn: Bescheiden | Initiatief | Lef
Waar zijn we goed in: Organiseren | Ontwikkelen | Detacheren | We betalen altijd op tijd

Voor meer informatie bekijk onze dienstverlening voor professionals en lees hier alles over Talent123.

Solliciteren

Delen

VorigeVorigeVeranderregisseur Innovatie & AI-Implementatie – Omgeving Beekbergen/Hybride Werken
Nieuws en berichten Talent123

Tips voor een goed curriculum vitae voor interim professionals

Marcel van Donge 23 november 2023
Lisanne op kantoor bij talent123

Tips voor het schrijven van een motivatiebrief

Naomi van Donge 8 september 2023
Nieuwe DBA-checklist in 2026 voor opdrachtgevers en zzp’ers 

Van beleid naar praktijk: de nieuwe DBA-checklist in 2026 voor opdrachtgevers en zzp’ers 

Thalia Pinidis 30 maart 2026

Hulp bij het inschrijven voor een opdracht met aanbestedingsregels

Talent123 doet de inschrijving op een opdracht met aanbestedingsregels voor jou. Daar hebben we je cv en motivatie voor nodig. Om je op weg te helpen hebben we artikelen geschreven voor tips over het schrijven van een motivatiebrief en een goed cv. Verder geven we uitleg over de wet DBA en hebben een DBA-Checklist voor je ontwikkeld zodat je óók zelf je opdracht kan toetsen. Deze vind je in onze kennisbank. Bekijk ook eens onze andere berichten op de nieuwspagina.

Nieuws

Op de hoogte blijven van nieuwe interim opdrachten?

Meld je aan voor de vacature alert en volg ons op LinkedIn. Via de vacature alert krijg je interim opdrachten in je mail die aansluiten bij jouw gewenste functiegroep.

Vacature alert

Talent123

  • Over Ons
  • Team
  • Werken bij
  • Nieuwsberichten
  • Over Ons
  • Team
  • Werken bij
  • Nieuwsberichten

Dienstverlening

  • Interim Professionals
  • Dienstverlening voor Interim Professionals
  • Opdrachtgevers
  • DBA-Checklist Talent123
  • Interim Professionals
  • Dienstverlening voor Interim Professionals
  • Opdrachtgevers
  • DBA-Checklist Talent123

Contact

  • 079 36 12 739
  • [email protected]
  • Bredewater 26, 2715 CA, Zoetermeer
  • Routebeschrijving en ontvangst
  • KvK 943 051 29
  • Ma t/m vr 09:00 - 17:00
Linkedin
Treenation CO2 uitstoot

Voor ons team en onze interim professionals op opdracht, planten wij bomen om de CO2 uitstoot te compenseren

mogelijk gemaakt door TreeNation

  • Informatie
  • Bemiddelingsbureau opdrachten overheid
  • ZZP opdrachten sociaal domein
  • Interim opdrachten gemeenten
  • ZZP opdrachten gemeente
  • Gemeente
  • ZZP overheid
  • Tijdelijke opdrachten overheid
  • Interim opdracht overheid
  • ZZP opdrachten overheid
  • ZZP klussen overheid
  • Freelance opdrachten overheid
  • Informatie
  • Bemiddelingsbureau opdrachten overheid
  • ZZP opdrachten sociaal domein
  • Interim opdrachten gemeenten
  • ZZP opdrachten gemeente
  • Gemeente
  • ZZP overheid
  • Tijdelijke opdrachten overheid
  • Interim opdracht overheid
  • ZZP opdrachten overheid
  • ZZP klussen overheid
  • Freelance opdrachten overheid

© 2009 – heden Talent123. Alle rechten voorbehouden

  • Privacy- en cookiebeleid
  • Privacy- en cookiebeleid
Mensgerichte daadkracht
Cookies
Afbeelding van een koekje (cookie)Wij maken gebruik van functionele cookies om onze website optimaal te kunnen laten werken. Daarnaast gebruiken wij analytische cookies om onze website te kunnen verbeteren en inzichten te verkrijgen over het gebruik en de prestaties van onze website. U kunt zelf uw cookie voorkeuren instellen via de knoppen. Voor meer informatie over cookies en tips voor het uitzetten van cookies gaat u naar ons privacy- en cookiebeleid.
Functionele cookies Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}